#
Inostalex Zogłowek spółka komandytowa jest firmą, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie dostaw wyrobów stalowych, w szczególności rur 16Mo3,13CrMo4-5, 10CrMo9-10, X10CrMoVNb9-1, ASTM A106 ASME SA106 Grade B, Grade C, ASTM A333 ASME SA333 Grade 6 zgodnych z wymaganiami naszych Klientów. Nasze długoletnie doświadczenie, doradztwo techniczne oraz rzetelność w realizacji kontraktów handlowych mogą przynieść Państwu we współpracy z nami wymierne korzyści. Wyrazem naszej rzetelności było m.in. przystąpienie do programu „Rzetelna Firma”, prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. W celu utrzymania wysokiej pozycji na rynku oraz wzrostu zadowolenia klientów, wprowadziliśmy odpowiednie procedury ISO 9001:2008.

Każdy z naszych pracowników skupia się na minimalizacji kosztów zakupów wymaganych towarów oraz ograniczaniu odpadów produkcyjnych. Optymalizacja ta polega przede wszystkim na zastosowaniu wiedzy technicznej w doborze określonych gatunków materiałów oraz ich właściwości, a nadto na ustaleniu odpowiedniego stosunku jakości materiału do ceny.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i dostawcami, oferującymi wyroby stalowe, które spełniają najwyższe wymagania Klientów. Naszymi Klientami są firmy m.in. z sektora energetycznego, petrochemicznego, offshore, papierniczego. Dostawa zamawianych towarów odbywa się zgodnie z powszechnie obowiązującymi międzynarodowymi standardami, w szczególności DIN, EN, ANSI, ASTM, NORSOK. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badań i dokładamy wszelkich starań aby spełnić najwyższe oczekiwania każdego z Klientów, realizując zamówienia uwzględniające nawet unikalne wymagania techniczne.

Współpraca z naszymi klientami trwa niejednokrotnie przez wiele lat, utwierdzając nas w przekonaniu, że nieustająca realizacja ich projektów z naszym udziałem świadczy o obdarzaniu naszej firmy zaufaniem oraz wiarą w nasz profesjonalizm. Sytuacja taka niezmiernie nas satysfakcjonuje i mobilizuje do dalszego działania, podejmowania oraz realizowania nowych wyzwań.

Zachęcamy zatem Państwa do współpracy!
Rzetelna firma